شقق سوبر لوكس للبيع في المقطم

93 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه عباد الرحمن فيو امامي بجوار

    Find House Group logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٠٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية في الهضبة الوسطى - المقطم

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس بالمطبخ ١٧٧ متر أسانسير .

    Homes Real Estate & Commercial logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٩٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في أبتاون كايرو

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماي فير بالمقطم

    Ring Road Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص ارضي بجاردن للبيع ف اب تاون (UTC)

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ١١٤٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص غرفتين ف اب تاون كايرو

    متصدر

    ERE logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م سوبر لوكس تقسيط بالحى الأول بالهضبة

    متصدر

    Etqan real estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع واجهة بحري في الهضبة العليا - المقطم

    Better Estate Investment logo image

    شارع 102, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة بانورامية على الكورنيش - شقة فاخرة للبيع

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م متشطبه للبيع في ابتاون كايرو سييراس

    Spade consultancy logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 نوم بالوكيشن مميز ع حديقه وفيو علي حديقه

    ERE logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كمبوند بانوراما المقطم - الهضبة

    Better Estate Investment logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بالوكيشن مميز ع حديقه وفيو علي المدينه

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٩٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس اب تاون

    متصدر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع 150م سوبر لوكس تقسيط بتقسيم المستقبل

    متصدر

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في التو تشطيب سوبر لوكس 133 متر

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠١٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اورورا تشطيب سوبر لوكس 179 متر مربع

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩٩٬٤٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة 190م للبيع في أب تاون | تشطيب كامل

    Circle Realestate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب الهضبة الوسطى - ميني كمباوند "ديار سيتي

    Remax Style logo image

    ديار سيتى, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٥٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجادرن بيع بالمطبخ والتكيفات في فورتين

    Elegant Home logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٠٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه للبيع في التو تشطيب مميز سوبر لوكس 135م

    VERKKINS logo image

    التو, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غرفه للبيع في اورورا تشطيب مميز سوبر لوكس

    VERKKINS logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سيراس تشطيب سوبر لوكس 300 متر مربع

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – المقطم (الحي الثامن، الهضبة الوسطى)

    ERA Real Estate Egypt logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع