شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 220

7,079 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بإطلالة بحرية بانورامية في قلب شيراتون

    clear scope logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب علي المفتاح فورا

    Chances Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الشطر السابع شارع الزهور بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس "سوبر لوكس" للبيع - شارع شهاب الدين خفاجة

    Better Estate Investment logo image

    شارع شهاب الدين خفاجه, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م سوبر لوكس للبيع – استلام فوري بجاردنيا 3

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نوع الوحدةشقه للبيع في المنطقه الثامنه مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - شارع المقريزي (مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    شارع المقريزي, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبر لوكس في جاردن باقساط ع 10 سنين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٧١٬٠٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب مميز المعراج العلوي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٧٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م سوبر لوكس للبيع بالبنفسج 10 - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع عمر خورشيد, البنفسج 10, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقتين دور كامل للبيع في المنطقه الثام

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الجواد سالم, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى الواحه الترا سوبر لوكس سعر مميز جدام نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 5 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في سرايات القطامية بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على النيل مباشرة بكورنيش مصر القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٩٨٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع بالمنطقه السادسه بالقرب من

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي المفتاح فورا في كمبوند تمر حنة 1- التجمع

    Chances Real Estate logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند وان قطامية تشطيب الترا لوكس

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٣٨٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند مكاني بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    مكاني, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام2026 للبيع بدون مقدم/اقساط 6سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "سوبر لوكس" للبيع - بموقع حيوي متفرع من شارع 9

    Better Estate Investment logo image

    شارع 103, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري زيزينيا دور ثالث ألترا سوبر لوكس

    Al Ofok Investment logo image

    شارع زيزينيا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي 180متر للبيع في زيزينيا ألترا سوبر لوكس

    Al Ofok Investment logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الأن في الشطر الثالث عشر بأنتظارك – بالزهراء

    Chances Real Estate logo image

    الشطر الثالث عشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالحى الثانى شرق فيلات

    متصدر

    Hope Real Estate logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الواحده الجديده ش عثمانبن عفان مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 3 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع