شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 222

7,079 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو رائع و مميز للبيع | بورتو نيو كايرو

    Osoul Residence logo image

    بورتو نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة فاخرة بالتجمع كمبوند اكاسيا امام الرحاب

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    اكاسيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م سوبر لوكس - ابراج المرشدي - زهراء المعادي

    متصدر

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م مفروشة للبيع -ابراج المرشدي-زهراء المعادي

    الشارع التجارى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واستثمر شقه شارع حسنين هيكل عماره حديثه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد حسنين هيكل, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون دقايق من المطار

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٢٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة لعشاق الخصوصية والسكن الراقي

    Smart Location Group logo image

    شارع الشيخ ابراهيم حمروش, البنفسج 7, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ‏‎شقة متشطبة للبيع في فيفث سكوير المراسم بالعفش

    رابح للتسويق العقاري logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في قلب شيراتون في كمبوند جاهز المعاينة

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس للبيع – تاج سيتي، مدينة نصر

    sms for RealEstate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٤٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر سوبر لوكس للبيع بثكنات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 9, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في النرجس عمارات - استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٣٬٨٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالفرش سعر لقطه لدواعي السفر الواحه الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع رقم 1 - مدينة الواحة, مدينة الواحة, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٢٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 240متر الترا سوبر لوكس بالنرجس 3 – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالكامل High-end بالشيراتون

    Catchers investment logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احصل ع خصم 30%واستلم شقة 384م متشطبه ع اكبر برج !!

    Bright logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع خطيره 158م في تاج سلطان

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيم مثالي في موقع هادئ – الشطر السابع

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٠٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 138م بحديقه للبيع بخصم 34% استلام فوري - ستودا

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الماظه بجوار مستشفي فلسطين

    Shield - DR3 logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطةالحي الخامس فيلات بجوار مول سعودي230م

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٣١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فورى متشطبة بالتكيفات بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ميفيدا بوليفارد فيو حمام سباحة

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140 م نصف روف للبيع بسعر لقطة – الياسمين 3

    الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة للبيع في كمبوند الشروق

    Held Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع