شقق سوبر لوكس للبيع في مدينة بدر

36 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الاميز 123 م موقع مميز شقة زهره العاصمة

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٣ متر مربع

    ٧٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع ممميز ومساحة 113 متر بسعر لقطة بمدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٣ متر مربع

    ٦٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز 123 متر زهره العاصمة مدينة بدر

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي...

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع بكمبوند اليكو سيتي مدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٬٨٤١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينه بدر حي النرجس خالصه اقساط

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه راقيه باسانسير للبيع بكمبوند زهره العاصمه 126م

    اصل المعمار logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي المتميز قريبه من مول مصر

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبر لوكس خطوات للجامعه الروسيه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سوبر لوكس بكمبوند اليكو سيتي

    الاتقان الذهبي للتسويق العقاري logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه استلام فوري امام الخدمات حي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بجاردن الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاني تشطيب سوبر لوكس بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في الحي المتميز نص تشطيب

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي التاني تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر سوبر لوكس للبيع بمدينة بدر الحي الاؤل

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس ومفروشه ومؤجره للبيع بمدينة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي نص تشطيب

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع.. تشطيب سوبر لوكس.. بكمبوند حدائق بدر ..

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع سوبر لوكس حي ثالث بجوار جميع الخدمات

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٣ متر مربع

    ١٤٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الفيلات -مساحه ١٧٠م تشطيب سوبر لوكس

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

2