شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 219

7,079 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بداخل فيلا ف الحي الخامس فيلات 250 متر........

    Al Ofok Investment logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تيجان 2 – فرصة مميزة

    Chances Real Estate logo image

    تيجان, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المعراج العلوي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةتشطيبات سوبر لوكس بB3 فيو مفتوح بسعر مميز 135م

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتقاطع شارع 105 مع 160 – المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع 105, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر السادس بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

    الشطر السادس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالقرب من مكرم عبيد بمدينة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة جاهزة للسكن بالمعراج العلوي – بزهراء

    Chances Real Estate logo image

    شارع الارقم بن أبي الارقم, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م للبيع في مدينتي B12 بتشطيب فندقي فاخر

    Town Home Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في كمبوند ريتاج الحجاز –معراج علوي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي 3/4 على المفتاح فورًا

    Chances Real Estate logo image

    الشارع الرابع, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الآن في المعراج السفلي بزهراء المعادي

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 218م متشطبه استلام فوري فيR3 العاصمه بمقدم1,2%

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٢٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع 275 المعادي الجديده

    Chances Real Estate logo image

    شارع 275, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 148م بكمبوند جراند جيت

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع متميز بالمنطقة الاولى من شارع ال

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الجاحظ, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٥١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف تشطيب فاخر باقساط او بخصم 30%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الباتيو اورو موقع مميز بالتجمع الخامس

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة 180م للبيع فى الرحاب بسعر مميز

    I-Zone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع 75 برج حديث بمدخل رخام – المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 75, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 136 م للبيع -فيو الجامعة الصينية - مدينة نصر

    كابيتال ايست, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٤٬٢٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند اشجار دارنا تشطيب مميز

    Chances Real Estate logo image

    دارنا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 185م بكمبوند البارون الترا سوبر لوكس

    Go Homes logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بربع سعرها في اللوتس ثاني نمرة من التسعين

    Held Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع