شقق سوبر لوكس للبيع في القاهرة, صفحة 214

7,079 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة متشطبة بالكامل بأميز لوكيشن بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٥٨٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالكامل بسعر مميز فى سعادة بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ١٠٢٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع 199- دجلة المعادي

    Chances Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقة متشطبة 220م في جيد بارك بقسط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    220م شقة للبيع بالمستثمرين الجنوبية متشطبة اول سك

    Find Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بدون مقدم فى الباتيو أورو

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ٨٥٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقرب استلام متشطبة بالكامل بالعاصمة بمقدم 1%

    Roots Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة "بحري بالكامل" للبيع - مدينتي (B6)

    Better Estate Investment logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٥٢٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن ومتشطبة بالكامل بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٣٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تصلح سكني و اداري للبيع في دجلة شارع 200

    Chances Real Estate logo image

    شارع 200, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع متميز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع على شارع مصطفى النحاس الرئيسي مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع مصطفي النحاس, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 247م بسعر مغرى متشطبة جاهزة على المعاينة

    Impact Investments logo image

4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في المقصد بالعاصمة بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للسكن بأقل سعر معiLCazar بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر متر متشطب في دجله فيو بمساحه210م

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 215متر استلام فوري متشطبه بقسط علي 12 س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين استلام فوري و متشطبه في vinci R7

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف شارع أبو بكر الصديق ميدان سفير مصرجديد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن الان بالعاصمة الادارية+خصم10%

    Roots Real Estate logo image

    لا كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالمطبخ بدون مقدم فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع زهراء المعادي المعراج لعلوي امامي واجهه

    Find House Group logo image

    شارع المستشار محمود رياض, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٣١٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل سعر في التجمع وتقسيط 12 سنة

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بجوار الجامعه البريطانيه

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع نبيل الوقاد أرض الجولف مصر الجدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٠٠ جنيه/متر مربع