شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 6

730 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأفضل فيو شقة 250م للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Horizon Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ع اجمل فيو في فيفث سكوير

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر متشطبه بالتكيفات بفيو علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن 205متر + 150متر من النوادر في المراسم

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي كورنر متشطبة على النادي -استلام فوري

    Right Direction logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري+ حديقة لاند سكيب فيو بتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع فى المراسم موقع مميز استلام فورى

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 2 نوم في المراسم فيفث سكوير متشطبة

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك الآن! في المراسم متشطبه بالتكييفات والمطبخ

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في فيفث سكوير , 195متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات و المطبخ للبيع في المراسم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى المراسم 175 متر

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكييفات اقل من سعر السوق

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم للبيع في المراسم بجانب الكلوب هاوس

    Sweet Home Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تشطيب خاص للبيع في المراسم اقل من السوق

    Sweet Home Realestate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوكيشن مميز شقة 155م بجاردن خاصة 66م استلام فوري

    MD Signature logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة تطل علي مساحات خضراء - أقل سعر متر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في المراسم شقة تشطيب فاخر بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بالمطبخ والتكيفات للبيع في مراسم

    Brokerage Hub logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢١٠٬٨١٤ جنيه

    شقة فى المراسم فيو مساحات خضراء متشطبه بالكامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬١٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي تشطيب كامل في مون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٧٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بحديقة في فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    لايك رسيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحه بموقع مميز للبيع الفوري امتلكها الان!

    Housey logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع