شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 10

730 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالمطبخ والتكييفات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٤٢٦٬١٦٠ جنيه

    متشطبه بالكامل ومكيفة و جاهزة للاستلام بموقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٣٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨١٨٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات برايم لوكيشن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٢٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات برايم لوكيش

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل بالتكييفات استلام فوريبرايم لوكيشن

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٧٤٨٬٢٥٤ جنيه

    تشطيب كامل مع تكييفات بموقع مميز على شارع التسعين

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٥٬٧٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٨٠٦ جنيه

    تشطيب كامل مع تكيفات و جاهزة للاستلام موقع مميز

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٩٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم 3 غرف بمقدم واقساط على فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المراسم موقع مميز تطل علي اللاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن متشطبه اقل سعر في السوق

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٦٨٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز للبيع شقة بحديقة في Fifth Square

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بالفرش بموقع مميز في Moon residence

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل فيو لاند سكيب استلام فوري

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل بالمطبخ برايم لوكيشن

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٨٤٬٤٤٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالتكييفات في افضل لوكيشن

    Smart Step logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٠٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بالكامل برايم لوكيش استلام فوري

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير – تشطيب كامل

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٦٬٥١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة بالتكيفات استلام فوري اميز فيو

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٧٩٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فايفث اسكوير متشطبه مودرن

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٧٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم للكاش 24% شقه 3غرف برايم لوكيشن لاندسكيب فيو

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل 130م شقة جاهزه و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل154م شقة بجاردن 43م جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل ومجهزة بالتكييفات بالتقسيط

    Do estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٠٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 170م للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكملة اقساط ريسيل شقة جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع