شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 4

730 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 2 نوم مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب 170م للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر شقة بجاردن جاهزة متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير 130م | 2 غرف

    Trust logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه موقع و سعر مميزين فى كمبوند المراسم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ريسيل 130م شقة جاهزه و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٧٦٢٬٥٠٠ جنيه

    اقل سعر ثلاث غرف في المراسم متشطبه و فيو مميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل154م شقة بجاردن 43م جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتكملة اقساط ريسيل شقة جاهزة و متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة خاصة 3 غرف نوم للبيع بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٩٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكيفات و مطبخ موقع مميز جدًا 175 شقة مراسم

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في المراسم بمقدم ٦ مليون لقطة

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باطلاله مميزه في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف متشطبة تشطيب فاخر بالتكيفات و المطبخ

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة البيع في كمبوند المراسم التجمع الخامس

    D COMUNITA RE logo image

2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في مون ريزيدنسز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٦٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه ومتشطبه في كمبوند فيفث سكوير

    ABAZA for real estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع بسعر و موقع مميز في المراسم

    El Kateb Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه فورى في فيفث سكوير

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند فيفث سكوير بالتجمع الخامس

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220 م بجاردن الترا لوكس بالمطبخ في فيفث سكوير

    West Field logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 168م فيو مميز water featuers بالتكييفات

    West Field logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم واقساط فيو على لاندسكيب جاهزة لسكن

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع