شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 5

730 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير التجمع متشطبة استلام فوري

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن في فيفث سكوير لاند سكيب للبيع

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل من المالك في فبفث سكوير من المراسم متشطب

    Catchers investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم- ارخص شقة155م متشطبة بالتكيفات بموقع مميز

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    250م+روف80م متشطب بالتكييفات علي لاندسكيب -المراسم

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٧٤٥٬٣٣٥ جنيه

    شقة 3 نوم بيع فيفث سكوير المراسم التجمع الخامس

    Horizon Estate logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م متشطبة للبيع من المراسم في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع برايم لوكشين في فيفث سكوير مراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٢٣٦٬٠٠٩ جنيه

    شقه للبيع مع روف تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٩١٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في كمبوند فيفث سكوير - المراسم

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات في fifth squar الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ و التكييفات استلام فوري للبيع

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه في فيفث سكوير متشطبه 138متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٣٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل - فيفث سكوير بقلب الجولدن سكوير

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام في فيفث سكوير المراسم

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت في المراسم يطل على حديقة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير التجمع فيو جاردن

    Conquer Properties logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل للبيع في فيفث سكوير استلام فوري

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٩٬٨٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اكبر مساحة و أفضل سعر فى المراسم ٢٧٠ متر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة خطوات من الكلوب هاوس في فيفث سكوير

    Do estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Fifth Square | تشطيب كامل

    Beltone logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي موقع مميزمع مطبخ و التكيفات

    Do estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة جزئيًا على المناظر الطبيعية فيفث سكوير

    Do estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف على فيو لاند سكيب مش على السور

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع