شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 7

730 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري للبيع في فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١٦٥م للبيع في فيفث سكوير | بالمطبخ والتكييفات

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع للسكن الفوري في كمبوند المراسم سوبر لوكس

    Closer logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحرى وفيو مميز

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط مون ريزيدنس المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٧٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن للبيع متشطبة فى فيفث سكوير المراسم

    Century for Project Management logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بحديقة فى كمبوند المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في المراسم فيفث سكوير

    متصدر

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فى السوق شقة بيع فى المراسم فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 3 غرف متشطبه سوبر لوكس ارضي بجاردن للبيع

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٢٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري مون ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع و استلام فوري في المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٦٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل المراسم

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٥٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتقسيط شقة لقطة قى كمبوند المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٣٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة للبيع فى كمبوند فيفث سكوير المراسم

    Century for Project Management logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل موقع مميز فى فيفث سكوير

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع فى المراسم استلام فورى

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع على جاردن فيفث سكوير متشطب بالكامل

    Century for Project Management logo image

4

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم فيفث سكوير 160 متر

    New Capital Home. logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتكيفات في مون ريزيدنس

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المراسم فيفث سكوير 175 متر

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع-مطبخ و تكيفات اقل من سعر السوق

    متصدر

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بسعر كاش لقطه فى كمبوندفيفث سكوير

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٦٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه للبيع في فيفث سكوير مراسيم

    Century for Project Management logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣١ جنيه/متر مربع