شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 8

730 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في المراسم – مؤجرة بعائد ثابت

    Mr .Estates logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة فى المراسم 250م كورنر فيو لاندسكيب

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة متشطبة استلام فورى بأقساط وموقع مميز

    East wing logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٤٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172 م بالمطبخ والتكييفات بالمراسم - موقع مميز

    East wing logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٦٩٬٧٢٢ جنيه

    شقة 160م فيو lagoon استلام فوري ومتشطبه بالتكيفات

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة متشطبة بالتكييفات في فيفث سكوير

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور أول استلام فورى كامل التشطيب و التكيفات

    Scale for Real estate investments logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي مميز في فيفث سكوير ,195متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للسكن متشطبه فى فيفث سكوير Fifth Square

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٧٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف مفروشه في فيفث سكوير , 160متر

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة باقل سعر للبيع في المراسم بمساحة 160 م

    متصدر

    AK Circle logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 152 متر متشطبة بالكامل استلام فوري

    views investment logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد 5% مقدم بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالتقسيط حتي 10سنوات تشطيب كامل استلام فوري

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون فوائد بمقدم 5% بالتقسيط حتي 8سنوات بأميز موقع

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للاستلام بتشطيب كامل وفيو على جاردن خاصة

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري في كمبوند فيفث سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٦٤٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب مع تكييفات وغاز وأمن 24/7

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٨٦٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مراسيم تشطيب كامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    كاملة التشطيب مع تكييفات بالقرب من المول والطريق

    Green Homes Real estate Agency logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزه للمعاينه , متشطبه بالتكيفات والباركينج

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة لقطة168م فيو لاندسكيب متشطبة بالتكيفات

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٦٤٬٣٥٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بالحديقه في كمبوند "المراسم"

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المراسم-شقة 147م الترا سوبر لوكس بالتكيفات للبيع

    YaKan Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٤٬٦٢٥ جنيه/متر مربع