شقق بمساحات كبيرة للبيع في فيفث سكوير, المستثمرين الشمالية, صفحة 2

730 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن متاحه للبيع داخل كمبوند فيفث سكوير

    Ninety Two logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجاردن استلام فورى تشطيب سوبر لوكس

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيو مفتوح على CLUB HOUSE

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م | تشطيب كامل | برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بنتهاوس ١٩٦م للبيع بالمطبخ والتكييفات | فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

4

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٦٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٣٢٤٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ١٦٠م للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٣٬٢٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع متشطبه بالمطبخ والتكيفات بالتقسيط

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع باقل سعر فى الماركت استلام فورى

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف مميزة للبيع بإطلالة مفتوحة في فيفث سكوير

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ساحة الفيلا, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٢٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    بالمطبخ والتكييفات | شقة ١٥٥م للبيع في فيفث سكوير

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل بسعر لقطة استلام فورى

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٦٣٨٬٧٩٤ جنيه

    استلم الان شقتك بحديقة قسط بأقل مقدم في المراسم

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فورى فيو لاندسكيب أقل سعر

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٧٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ارضي بجاردن متشطبة بالتكييف بسعر مغري

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري شقة تشطيب كامل بالتكييفات باكبر مساحة

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نصف مفروشه مطبخ والتكييفات بفيفث سكوير

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 147متر للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واقسط حتى 5 سنوات بالتكييقات والجراج

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في المراسم افضل تقسيمة دايركت علي حمام سباحه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٥٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال سعر ل شقة 3 غرف نوم متشطب بالتكيف

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و سعر شقة3 غرف جاردن 96 م متشطب بالتكيفات

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٤٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 2 نوم مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٣٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه خاصه للبيع باقل من سعر السوق لقطه

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل في المراسم مون ريزيدنس

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٢ جنيه/متر مربع