عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 696

18,566 عقارات أخرى
  • 12

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن مع مطبخ ودريسينج وتكييفات مونتن فيو

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا (تاون هاوس)١٧٠م للبيع في ميفيدا التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كومبوند تاج سيتي موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بجاردن خاص في هايد بارك نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايدبارك 270م فوري - كلاسيك

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    127m +55m جاردن متشطبه بالفرش ف فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٣٣٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٨٬٤١٠٬٥٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع استلام 2026 بالتقسيط حتى 2030

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٦٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٣٤٧٬٥٩٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس 2 | موقع مميز

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٠٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت (Sky Loft) في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 19 مليون - تشطيب كامل - احسن سعر - بفيو مفتوح

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٢ متر مربع

    ٧٤٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه بحمام سباحه واسانسير موقع فيلا راقية

    Spade consultancy logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوبن فيو بانوراما الترا لوكس في زهراء المعادي

    Mozdan For Real Estate logo image

    الشطر العاشر, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة226م متشطبة للبيع جاهزه للاستلام في سوديك فيليت

    Oaks Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٢٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    386م للبيع ف سيتى جيت للبيع بموقع مميز وجاردن كبير

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٨٦ متر مربع

    ٩٥٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    دوبلكس

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس في هايد بارك تجمع استلام فوري 209م

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك 208م فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١١٬٦٨٨٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس استلام فوري باقل سعر في لوكيشن مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك ايستاون التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش شقة 178م فـي PRIVADO مدينتي فيو بحيرات

    MA Ville logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٧٠٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه172م بحديقه متشطبه تقسيط على10سنين-نيوكايرو

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    مودرن ستوديو 78 متر استلام فوري لوكيشن مميز

    MD Signature logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع