عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 694

18,566 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل مع تكيفات والمطبخ فى هايد بارك

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨١ متر مربع

    ٨٦٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أفضل مواقع داخل ماونتن فيو هايد بارك 274 متر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تطل على حمام السباحة في ميفيدا بالتقسيط..

    Do estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول جولف في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٧١٤ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    140م شقة للبيع بجاردينيا هايتس استلام فوري دور 3

    Find Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب ماونتن فيو اى سيتي 155 متر

    Do estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في سكارليت اكبر مساحة استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 303 م مستقلة للبيع-استلام فوري-لاند سكيب فيو

    AK Circle logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬١١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    سطح

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    380م رووف كامل للبيع بالاندلس الفيو علي حديقة

    Find Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٣٨٠ متر مربع

    ١٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مفيدا

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع ( 176 م ) فى ازار بالتجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة للبيع في Bloomfields Terraces سعر2340000

    Realtors logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 245م و مسبح خاص بيع جاليريا مون فالي تجمع

    Horizon Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ف فيليت الترا مودرن 80 م للبيع

    Spade consultancy logo image

1

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    بناية كاملة

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة للبيع في اللوتس التجمع الخامس برايم لوكيشن

    متصدر

    The Map Investments logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    7+

    ١٬٧٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر ميديم فيلا بموقع مميز للبيع في سوديك ايست

    Point Mark For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣٦٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالجراج متشطبة في سوان ليك

    متصدر

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٢ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كومبوند تاج سيتي مرحله شاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥١٬٣٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فى هايد بارك فيلا استاند اللون بأقل سعر

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧٨٠ متر مربع

    ٥٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٩٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مديل قريب من الجامعه الامريكيه

    Empire real estate and investment logo image

3

    3

    ٢٦١ متر مربع

    ٣٧٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٤١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 164م فى نورث هاوس دقايق من التسعين

    Envigo Real Estate logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز تشطيب كامل مع مصعد في باتيو ١

    Do estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    186م بانورما الحى السابع حرفC بحرى قريب من النوادى

    متصدر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٢٤٬٣٠١ جنيه/متر مربع