عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 701

18,566 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بإطلالة جولف كاملة – أب تاون كايرو

    Next Door Consultancy logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ١١٥٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه علي البارك مباشره تقسيط

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٩٣٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    منزل مزدوج

    ١٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بسعر أقل من سعر السوق - جاهز للسكن

    Spade consultancy logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بسعر مميز

    Spade consultancy logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع الترا سوبر لوكس بالفرش والأجهزة

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع حلمي حسن علي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    5

    3

    ٦٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع بفيو مفتوح بكمبوند سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٩٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه للبيع ستاندالون قسط فى كمبوند سعاده

    Sonic For Real-Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٧٩ متر مربع

    ١٠٣٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب للبيع في كمبوند قطامية ديونز

    Spade consultancy logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس تحت سعر السوق - ليك فيو بوتيك

    Spade consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٦١٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة في موقع متميز، تشطيبات كاملة

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٦٨٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للمعاينه علي البارك مباشره باقل سعر

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر صف اول على البارك فيو مفتوح

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متسلمة للبيع في Bloomfields سعر 2,200,000

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك فيو بحري بتقسيمة مميزة على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في البروچ - كورنر - ٢٤٥م

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٨٧٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بأفضل موقع - فيليت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٢٧٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مكتملة التشطيب - تطل على سنترال بارك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٦١٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    منزل مزدوج

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في ليك فيو بوتيك للبيع استلام فوري

    Spade consultancy logo image

6

    6

    ٥٣٠ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم هيلز كليو – سعر لقطة

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة غرفتين | أب تاون كايرو أورورا

    Next Door Consultancy logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٩١٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فى جاليريا ريزيدنس التجمع الخامس.

    Sedra Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧١٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه210 متر في هايد بارك للبيع علي البوكت مباشره

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مفتوحة - تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بتشطيب فاخر وإطلالة مميزة

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٠٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    بالم هيلز قلب التجمع اقل سعر في السوق لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣١ جنيه/متر مربع