عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 700

18,566 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة في موقع مميز استلام سنه في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز يطل على اللاند سكيب استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٩٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بارك فيلا+ حديقة 35 م² |اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالكامل للبيع – كمبوند لا ميرادا

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٣٤٨ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جاليريا مون فالي – تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطب بالكامل للبيع – باتيو أورو

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف استلام فوري في اميز موقع في المشروع

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة موقع مميز – MV3 القاهرة الجديدة

    ماونتن فيو 3, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاش بنص التمن بجوار مدينتي ومتاح قسط ع12سنة

    Falcon for Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع | جاهزة للسكن أقل من السوق

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في هيلاند بارك متشطبه استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بسعر شقة استلام فورى فى العاصمة الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٢٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٠٦٬٦٥٠ جنيه

    بنتهاوس بحري بسعر شقه في المعادي فيو - الشروق

    Impact Investments logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مودرن متشطب فى 97 هيلز بجانب باتيو أورو

    Property  Hills. logo image

    97 هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بفيو مميز في فيليت بالتقسيط المريح

    Oaks Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم للبيع في بارسيل 23

    One Estates Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو ارضي للبيع في بوليفارد ميفيدا

    One Estates Real Estate logo image

1

    1

    ٩٨ متر مربع

    ١٢٢٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٢٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة و مفروشة استلام فوري في الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    ماي فير ريزدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٤٣٦ متر مربع

    ٦٦٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

4

    4

    ٣٢٤ متر مربع

    ٤٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سكني أو إداري بالحديقة الدولة، مدينة نصر

    Remax 360 logo image

    شارع حنين ابن اسحاق, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للاستلام في سيتي جيت –

    Next Door Consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٢٩ جنيه/متر مربع