عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 695

18,566 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٦٠٬٧٠٠ جنيه

    فرصة في "بالم هيلز القاهرة الجديدة" |شقه سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو بموقع مميز للبيع في سيتي جيت التجمع الخامس

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٨٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 231م لقطه اماميه نص تشطيب تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه172م بحديقه متشطبه تقسيط على10سنين-نيوكايرو

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مودرن للبيع في هايد بارك 340م فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٨٬٨٠٤٬١١٥ جنيه

    اى فيلا جاردن كورنر موقع متميز على حمام السباحة

    Do estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٨٠٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في موقع مميز، جاهزة للتسليم أقساط لمدة 4 سنوات

    Do estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٤٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بفيو مفتوح للبيع في سيليستا

    One Estates Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - بسعر لقطة - في قلب المشروع - سوديك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفتين ١٤٤ متر استلام فوري في تاچ سيتي

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م 3 ماستر بحري تشطيبات خاصه في سراي S2

    متصدر

    Merak Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٤١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم فيلا كورنر مستقلة فاخرة بإطلالة لاندسكيب

    Edge Real Estates logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7

    ٧١٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا 280م استلام فوري كورنر+جاردن 115م أقل سعر

    ARC Investments logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    فيلا

    ٣٣٬٨٣٨٬٦٤٧ جنيه

    أكبر فيلا مستقلة كورنر في موقع مميز فى اى سيتى

    Do estate logo image

4

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اورو بنتهاوس الترا مودرن ب التكيفات ع فيو بحري ---

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه نصف تشطيب استلام فوري في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٠٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مميزة في كمبوند سيتي جيت مرحلة garnet

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ٤٢٥ متر مربع

    ٨٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه172م بحديقه متشطبه تقسيط على10سنين-نيوكايرو

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية في كمبوند ريتاج سيتي – شقة جاهزة للسكن

    Smart Location Group logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٥٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نصف تشطيب الدور الاول في VGK بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م دور مميز بحري امام مطار القاهره Taj city

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    منزل مزدوج

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع فى ازار لوكيشن مميز 00000000000000

    Spade consultancy logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٦٤ متر مربع

    ٨٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٨٬١٣٦٬٨٥٩ جنيه

    فيلا مباشرة على الحديقة الرئيسية استلام قريب

    Do estate logo image

3

    6

    ٣٥٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه استلام فوري بأقل سعر

    Houseology logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٤٦٬٣٥٧ جنيه/متر مربع