عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 699

18,566 عقارات أخرى
  • 15

    فيلا

    ٢٧٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحديقة وموقع مميز أقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٠٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 27

    منزل مزدوج

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب الترا سوبر لوكس - كمبوند ذا سكوير

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٨٬١٣٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوپلكس لقطة مقدم و آقساط و جاهز للإستلام

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه بالتكيفات برايم لوكشن فوري بسعر مميز

    Momentum logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر – ميفيدا | موقع متميز وسعر مغرى

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيلستا | أب تاون كايرو | صف اول على الجولف

    One Estates Real Estate logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    4

    5

    ٤٧٢ متر مربع

    ١٠٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬١٤٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة111م بتشطيب USL في هايد بارك Central Park تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١١ متر مربع

    ١٠٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع – لايان صبور |موقع متميز جدًا

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ٦١٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 290م للبيع بفيو مميز وخدمات متكاملة – ميفيدا ب

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١١٠٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطب كامل للبيع – ميفيدا أفنيوز فيو رائع جدا

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند كريك تاون الكازار - التجمع الاول

    Remax Station logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب بالتكييفات في سوديك فيليت بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٩١ متر مربع

    ٤١٬٢٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    قصر

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر للبيع صف اول على السنترال البارك

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 1, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٦٨٦ متر مربع

    ١١٦٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3 غرف | كريك تاون | تصميم عصري

    Good Vibe Homes logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو غرفه للبيع استلام فوري نص تشطيب

    Hyde Park Developments logo image

    سنترفيل, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٦ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في السوق شقة 140م هايد بارك -فوري

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة حصرية للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1، التجمع الخامس

    Blu Real Estate Marketing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٥٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزلان متصلان للبيع في ريفيرا هايتس استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٧١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع بڤيو جانبي في كلوب بارك

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متسلمه متشطبة التكيفات و مطبخ في البروچ

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو لاجون ماونتن فيو هايد بارك

    Merak Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٩٢٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٩٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جاليريا مون فالي - التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٣ متر مربع

    ٤٩٬٤٢٧ جنيه/متر مربع