عقارات رخيصة للبيع في محافظة القاهرة, صفحة 692

18,566 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس مع جاردن باقل مقدم + قسط 12 سنه Prime Spot

    Falcon for Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٤٩ متر مربع

    ٤٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالكامل استلام فوري - مدينتى

    New Avenue Real Estate logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل فى أب تاون كايرو فيو مفتوح

    Do estate logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩١٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في موقع مميز في جرين سكوير

    Do estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٤١ متر مربع

    ٤٥٬٦٤٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في هايد بارك-فوري- فيو لاندسكيب

    Waystar Investment logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة متشطبة الترااا سوبر لوكس بالفرش

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل في ذا فيليدج بالم هيلز

    Do estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٩٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت للبيع في زيد ايست القاهرة الجديدة

    Circle Realestate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٢٠٬٣٦٢ جنيه

    للبيع في كمبوند المقصد شقه استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب كامل ( المطبخ + التكييفات ) فى الجار

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    منزل مزدوج

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع في إل بوسكو - العاصمة مصر إيطاليا

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن في سوديك ايست فيو لاندسكيب

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٤٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٨٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون هاوس ٢٢٥ متر للبيع قريبة الاستلام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٩٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه متشطبه بالتكييفات امام حسن علام بحري

    Crafters Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٨٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع - باقساط واقل مقدم في باتيو تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٤٢٠ متر مربع

    ١٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن استلام فوري باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    دوبلكس

    ٩٬١١٧٬٤٠٠ جنيه

    دوبلكس 255م بمقدم 228,000 فقط وقسط على 14 سنة

    The Map Investments logo image

    هافانا هيلز, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن بكومبوند وادي الربيع -الشروق

    Remax Station logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٢٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة للبيع في كمبوند بروميناد

    Spade consultancy logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 195م للبيع في كمبوند تريو جاردنز

    Spade consultancy logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة متشطبة بالكامل للبيع في ايستاون

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208 م-متشطبة و مفروشة بموقع مميز في CFC

    AK Circle logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١١٠٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا نموذج ال386 متر بحري بسعر مغري استلام 2026

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٣٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 165م ماونتن فيو اي سيتي للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في نيو كايرو ٣٨٥ متر ٥ غرف نوم

    Do estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٣٨٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع