عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 32

14,041 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ مت

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه ش النصرش١٠ شقه ٨٣ متر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٥٣٬٥٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز متشطبه بالمطبخ ف الشيخ زايد

    Property Group logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بجاردن خاص دايركت علي البحر جاهز للسكن

    Property Group logo image

    مارسيليا بيتش 5, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • حياه اكتوبر ريذدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٢١٤٬٥٦٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Jawad Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حياه اكتوبر ريذدنس

    2 - 4 غرفة

  • 17

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر مش هيتكرر في اميز مرحلة في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٤٢٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة على المحور 108 متر قسط على 6 سنين بدون فوائد

    property hills Elite logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٠٢٧٬٠٤٦ جنيه

    امتلك شقة بحديقة للبيع بالتقسيط في تاج سيتي

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة 145 متر في بادية بمقدم وتقسيط 12 سنة

    property hills Elite logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م متشطبة بالكامل بالتكييفات بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • بيتش فيو ريزيدينس من إعمار

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة,بيل فى

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ف بي اكس بالم هيلز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    بي اكس بالم هيل, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ١٥٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف باديه بالم هيلز متشطبة استلام سنه بمقدم 1,5

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، استلام فوري، تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 95م سوبر لوكس فى سان جيت المعادى

    Envigo Real Estate logo image

    شارع وادى دجلة, الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • سافوي بلو بلو

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    MGdevelopment
    السويس,العين السخنة,بلو بلو

    1 - 2 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه110م غرفتين فيو خارجي واجهه استلام فوري بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز موقع ممتاز تشطيب مثالي رخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٣٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شاليه

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 60م الساحل الشمالي - Porto Golf

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • سويس بيلريزيدنسيز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧١٧٬٣٨٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Eltaamer Arabian
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة