عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 28

14,041 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    10 سنين تقسيط شاليه 98 متر بجنينة فى رأس الحكمة

    property hills Elite logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٨ متر مربع

    ٢٠٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٨٬٧٣٣ جنيه

    امتلك شقتك في Compound LAGONZA Obour City

    Feeds logo image

    شارع مدينة العبور, سوق العبور, مدينة العبور, القليوبية

    2

    3

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬٦٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 142م في ليك فيو ريزيدنس 2

    Premier Property logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • ليانا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٨٣٥٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Toledo Development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,ليانا

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبرلوكس+تكييفات مقدم 416 ألف أوكاش4.980.000

    Property Hills... logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٣٬٧٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نور 82 م فيو جاردن اقساط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90م للبيع في الرحاب – المرحله الخامسه

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة لاجون بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٥٬٠٠٠ جنيه

    132م متشطبه موقع مميز بخصم 30% بالتقسيط في Calma

    Promax Property Investors logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • ٩ سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة العليا,ناين سايد

    2 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 77م للبيع في مدينتي B8 استلام فوري طلعت مصطفي

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩١٣٬٠٥٧ جنيه

    شقة 2 غرفة في Florenza Resort – الغردقة

    HPK logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ١٠١ متر مربع

    ٤٨٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالتقيسط على 10 سنين شقة 123م فى قلب زايد القديمة

    property hills Elite logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة، يصلح لجميع النشاطات متشطب بالكامل

    Selective logo image

    شارع حسين واصف, الدقي, الجيزة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى موقع مميز جدا استلام سنه

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • سيف ويست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Civilia
    الجيزة,الشيخ زايد,سيف ويست

    2 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 82 متر فى مدينة نور تقسيط 13 سنة متكرر

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينة نور دور تاني فيو جاردن قسط 13 سنه

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٣٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بفيو لاندسكيب

    Crown Stone Realty logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري المرحلة S2 سراي مستقبل سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م بجاردن للبيع في B8 عقد قديم فيو the spine

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٨٤ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • فيدا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elaf Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,فيدا ريزيدنس

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 82م في مدينتي فيو جاردن تشطيب خاص B7لقطه

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالم بيتش العين السخنة بالفرش والاجهزه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع قرية لاسرينا بالم بيتش السخنة فيو بسين

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٨٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بأقل مقدم في رأس الحكمة و استلام فوري

    Property Group logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٧ متر مربع

    ٥٬٥٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م للبيع في بريفادو ع البحيرات عقد قديم

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • بوتيك فيليج ٢

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٠١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,قرية البوتيك

    1 - 3 غرفة