عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 31

14,041 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع سموحه ٨٥ متر فقط 2.100.000 كاش

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • لاسيرنا بالم بيتش

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لاسيرينا بالم بيتش

    1 - 3 غرفة

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • ياردين

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٤٦٬٢٥٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ياردين

    1 - 3 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٥ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٢٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شالية متشطب بالكامل بأقل من سعر الشركة اقرب استلام

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    لاسيرينا, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • سيلفيا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كمبوند سيلفيا

    2 - 3 غرفة

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • بالم كابيتال

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٧٠٬٢٥٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    TG Developments
    القاهرة,مدينة الشروق,بالم كابيتال

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه شارع النصر سموحه امام جرين بلازا الاسكندريه شا

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ مت

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه ٨٤ م

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة