عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 30

14,041 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بكمبوند وان قطامية بجوار كارفور المعادي

    Homes Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118م سموحة الجديدة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٤٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه sea view استلام فوري قسط7سنين او كاش 23مليون

    متصدر

    Property Hills... logo image

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٦٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيب خاص بسعر أقل من سعر الشركه بأميز لوكيشن

    متصدر

    Property Group logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٣٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٣١٬٨٧٢ جنيه

    شقة 115م بكمبوند حدائق أكتوبر قسط 8 سنين

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • سولي كوست ريزورت

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٩٦٬٣٦٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    seif development
    الساحل الشمالي,مركز الحمام,سولي كوست ريزورت

    1 - 2 غرفة

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقةارضى بجاردن في موقع مميزقلب أكتوبرالجديده

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بارك فيو B12 مدينتي موقع مميز وسعر مناسب

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مرةاقساطك مربوطة بالاقساط كمبوند Greek Town

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م للبيع ريسيل في سراي استلام فوري باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٤٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع في الحي الرابع اكتوبر

    الحي الرابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • جرين سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tesla
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,جرين سيتي

    استوديو, 2 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بحديقة متشطبة بالكامل بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى شاليه متشطب قسط كوارتر مليون كاش24م

    متصدر

    هاسيندا ويست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٨٬٤٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 84م للبيع في بريفادو بالجراج و التكييفات

    Wall Street Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٢٬٠٤٥٬٥٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 57م الساحل الشمالي - Porto Golf Marina

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    جولف بورتو مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    2

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك واحده 119م في موقع مميز بمقدم 2 مليون

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    أو ناين من ميقات للتطوير العقاري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • إم سيجناتشر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,إم سيجناتشر

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 80م تشطيب خاص للبيع في B11 بسعر 3900000

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٤١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 116م للبيع كمبوند فلو الثورة الخضراء مقدم8%

    Vida Solutions logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 74م للبيع في B12 استلام فوري كاش خالصه

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٥٤٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع بسموحه الاسكندريه شقه ٨٥ متر د

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه70م للبيع ارضي بجاردن في B12 مدينتي استلام فوري

    Wall Street Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • روح

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Alamaken Developments
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٩٠ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه ٨٥ م غرفتين متشطبه دور خامس ش النصر

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك شقه للبيع سموحه ٨٥ متر فقط 2.100.000 كاش

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع من المالك شقه دور خامس شارع النصر سموحه شقه

    Zein for real estate logo image

    شارع النصر, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • برج دجلة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alsedek Development
    القاهرة,حي المعادي,المعادي

    2 - 3 غرفة