عقارات رخيصة غرفتين و صالة للبيع في مصر, صفحة 34

14,041 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 126 متر

    Zein for real estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 115 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • ذا لارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٥٦٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tamayoz Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,سكن اللارك

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوم فيلدز لشقة مرحلة كلاستر 130 متر ٢ نوم ٣ حمام

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل شقة 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٥٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • آت إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al Ahly Sabbour Developments
    القاهرة,مدينة المستقبل,كمبوندات مدينة المستقبل,إي تي-إيست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في Bloomfields مستقبل سيتي 127متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • جاذبيه

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٢٩٬٥٣٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Upwyde Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,جاذبيه

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند لوم فيلدز المستقبل سيتى

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر في كمبوند بلوم فيلدز شقه 127 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣١٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل سعر شقه في كمبوند بلوم فيلدز 112 متر

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م دور أرضي للبيع في كمبوند بلوم فيلدز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فرصة مميزة في بلوم فيدز – مستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٣٤٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • منتجع فيدالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Better Home Development
    السويس,العين السخنة,منتجع فيدالا

    1 - 6 غرفة

  • 10

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بالساحل الشمالي متشطب بالكامل اقساط

    property hills Elite logo image

    مار باي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    كالي كوست, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي فيو علي البحر

    property hills Elite logo image

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع متشطب بالساحل الشمالي اقساط فيو مميز

    property hills Elite logo image

    كون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٧٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه للبيع بالساحل الشمالي اقساط

    property hills Elite logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة