شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 24

1,868 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل لوكيشن بكمبوند جرين سكوير

    Gold Routes logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بسعر الكاش ارضي امام مدينتي ف سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ارضي بجاردن في سراي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرية بإطلالة على مساحات خضراء و مسطحات مائية

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالقسط اوكاش بخصم50% في المستقبل سيتي

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية 60م متشطبة بسعر الطرح الاول بمقدم 5%

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    2

    ٦٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة موقع مميز تطل على حديقة ومسطحات مائية هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٥٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بأقل سعر فىCityZen بالمستقبل بمقدم5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٧٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر في Bloomfields – استلام فوري

    Selection Code logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٦١٥٬٢٧٩ جنيه

    شقة 125م فيو خيالي علي landscape and laggon

    Falcon for Real Estate logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في سراي بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٧٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٦٢٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل قسط شهري في سراي بسعر الطرح القديم

    متصدر

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٥٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قسط ع12سنه امتلك ستديو بجاردن بمقدم300K ذا بترفلاي

    Closer logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فورى بحديقه بأقل سعر فى الكومبوند

    Makanak Investments logo image

استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٧٨٬٣٣٥ جنيه

    شقه بحديقه كبيره و اقل سعر فى المتاح من نوعها

    Makanak Investments logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة للبيع 158م +95م جاردن على طريق السويس

    متصدر

    Step One Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 3نوم للبيع 0%مقدم+ بأقل سعر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٦٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بارخص الاسعار شقة ارضي بجاردن للبيع في بلوم فيلدز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري لقطة– East Wave (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن وسعر مميز – East Wave (S2) | سراي

    متصدر

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة بأقل مقدم – شقة 3 غرف فوري للبيع في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري لاند سكيب فيوفي قلب المستقبل سيتي

    I properties Real Estate Consultant logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري لاند سكيب فيو في هاب تون

    I properties Real Estate Consultant logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣١٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري اقل سعر بحري دابل فيو 182 متر

    متصدر

    ARC Investments logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط للبيع كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع