شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 20

1,868 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل سعر بالمستقبل تقسيط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بالمستقبل سيتي

    Gold Routes logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٥٠٦٬٢٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات للبيع من سوديك قسط علي 9سنين

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٩٤٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سراي متسلمه بحديقة اماميه و خلفيه

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٤٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهزة للسكن بالمستقبل بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع 3غرف فوري مقدم قليل– (S2) | سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي مع حديقه نصف تشطيب هاب تاون استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٧٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كبيرة للبيع بأقل سعر في سراي S1

    متصدر

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٩١٬٧٦٩ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في هاب تاون تطل علي الاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بلومفيلدز، مدينة المستقبل استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٧٣٬٩٢٧ جنيه

    شقة للبيع مع إمكانية التسليم باقساط في عام 2028

    New Avenue Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٤٧٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك تشطيب كامل على 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك تشطيب كامل بالتقسيط على 10 سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩١١٬٤٠٠ جنيه

    شقة كورنر فيو لاندسكيب جاهزة للاستلام بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز في بلوم فيلدز مرحله الداون تاون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فوري مع تطوير مصر بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٦٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة موقع مميز - بمقدم ٤٣٨,٢٠٠ علي 10سنين

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٦٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة استلام خلال سنة

    Roots Development logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة موقع مميز جدا لاند سكيب في لافنير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن-بحري-دايركت لاندسكيب-برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزه للاستلام الفوري في كمبوند جرين سكوير

    New Avenue Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في احسن موقع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع