شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 26

1,868 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 182متر 3غرف 4حمام استلام فوري باقل سعر في سراي

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٠٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايب تاون | بارك 226 شقة 170 أقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٢٠٣ جنيه

    بنتهاوس بموقع مميز وإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

    فالدا فيلدج, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه في لا فينير باقل سعر في فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي بجاردن ( بخصم للكاش 50% ) في سراي

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٨٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف متشطبة اقساط 10 سنين بفيو مفتوح علي park

    Falcon for Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن في القاهرة الجديدة بنص السعر

    Falcon for Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين نوم متشطبة بحري بأقساط و سعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ميڤيدا جاردنز, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٤٣٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم373K امتلك شقه أفضل تقسيمه قسط ع12سنه ف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقه 220 متر للبيع بارك فيو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٥٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه 2نوم جاهزة للمعاينه بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٧٬١٣٢ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن مع حديقة في هابتاون بارك 226

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية جاهزة للسكن مع حديقة في هابتاون بارك 226

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٥٨٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بمقدم 400 الف + بالتقسيط علي 12 سنه

    Falcon for Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع استلام فوري في فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر بحديقه للبيع استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    6

    ٢٩٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بتقسيمة مميزة بحديقة جاهزة للسكن + أفضل سعر

    Makanak Investments logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع نص تشطيب في سراي مدينة مصر دور تاني s1

    Smartex logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٤٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع في بلومفيلدز في موقع مميز بمقدم

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة موقع متميز سراى S2

    New Avenue Real Estate logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3 غرف استلام فوري تطل بمساحات خضراء

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فورى للبيع فى كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه علي المزار السياحي جاهزة للمعاينه بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 208 متر في الطابق الثاني بحري كورنر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بأفضل سعر وموقع طابق متكرر

    Makanak Investments logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع