شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 23

1,866 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مميزه جدا في كمبوند لجرين سكوير ارضي

    Zein for real estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي ٢٠٥م بجنينه خاصه ١٤٥م استلام فوري جرين سك

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 170 متر 3 غرف بحري تطل علي حديقه دور 4

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 205 متر برووف 70 متر -كمبوند جرين

    Zein for real estate logo image

4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين سكوير - المستقبل سيتى --شقة 220 متر

    Zein for real estate logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٥٥٠ جنيه

    باقل سعر- شقه جاهزه للاستلام في هاب تاون حسن علام

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مقدم واقساط في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٣٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا للبيع امام مدينتى بفيو مفتوح فى سراى

    Sonic For Real-Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٥٢٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٤٧٬٥٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بمقدم 3.150 باقل سعر في سراي

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه 2نوم مع وادي دجله بالمستقبل سيتي

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر في السوق فرصه شقة بجاردن للبيع في هابتاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ارقي كمبوند

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق شقة لقطة في سراي افضل فيو

    Boundless For Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اقل سعر بحري استلام شهور في ايلان دابل فيو

    ARC Investments logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬١٧٩٬٦٦٠ جنيه

    شقة 150م للبيع في اليفا – ماونتن فيو المستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٨٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقة 3نوم بسعر لقطه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر للبيع شقه غرفتين بالمستقبل سيتي

    ذا سيتي اوف اوديسا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٩٨٬١٣٢ جنيه

    شقة أرضي جاهزة للسكن مع حديقة التسليم سبتمبر 2027

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فيو مفتوح للبيع في بلوم فيلدز

    متصدر

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٢٬٦٥٢ جنيه

    بمساحة عملية وتقسيم مميز مناسب للسكن أو الاستثمار.

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٣٠١ جنيه

    شقة متشطبة في ماونتن فيو بمقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شقه 3 غرف بإطلالة مزدوجة للبيع بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل 3غرف بفيو مفتوح في كمبوند ساراي

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن كورنر مميزة للبيع في سراي

    Susqual Management logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٦٢ جنيه/متر مربع