شقق بحديقة للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 27

1,868 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مفروش للبيع في سراي

    Aqarpedia For Resale logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو في سراي للبيع اقل سعر في الماركت

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في البوسكو العاصمه الجديده بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضى بحديقة 3 غرف نوم في لافينير المستقبل

    Do estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بمساحة 263 مترًا بهذا السعر دور 4

    Makanak Investments logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بإطلالة على مساحة مفتوحة، اقل سعر حاليا

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    207 متر مربع بسعر مثالي و لوكشان مميز دور متكرر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرف فندقية مع مكيفات هواء بمقدم 250 ألف

    Crafters Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٤٢٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بهذا السعر بإطلالة مميزة جاهزة للسكن

    Makanak Investments logo image

    بارك فيو هاب تاون, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ((بخصم 51%))فى ذا بترفلاى المستقبل سيتى

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٨٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكومباوند سراى فى المستقبل سيتي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٤٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن جاهزة للاستلام في كمبوند هاب تاون

    New Avenue Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٥١٬٩٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة على حديقة مفتوحة،مميزة أقل مقدم و توتال

    Makanak Investments logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٨٧٨٬٢٧٠ جنيه

    شقة للبيع بالتقسيط- التسليم عام 2027 سراي

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٣٥٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 198م للبيع في كابيتال جاردنز (بالم هيلز)

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجنينة كبيرة ڤيو مفتوح لاڤينير المستقبل

    New Avenue Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو بجاردن للبيع في سراي - شيا ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٨٬٠٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه نص تشطيب في كمبوند لافينير

    ABAZA for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه طوب احمر ارضي بجاردن في كمبوند سراي

    Zein for real estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة بيع اللقطةللبيع كمبوند لافينيروحدة مساحة 160

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ٣ غرف نوم بكمبوند لافينير القاهره الجديد

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه للبيع في لافينير القاهره الجديده

    Zein for real estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع