شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 571

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن-جاهزه للمعاينه اقل سعر في الماركت

    Remax The Address logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م ف ريحانه افينيو زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢١٢٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 2.5% امتلك شقة 3غرف بسعر الطرح فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٧٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بجوار الحي الدبلوماسي و بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه (3 غرف) استلام فوري بفيو ع السنترال بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم5% فقط بأميز لوكيشن بالمستقبل مع حسن علام

    Roots Real Estate logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب4 مليون تستلم شقه بعائد ايجار بالدولار علي النيل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة ارضي بجاردن الان بجوار المطار باقساط 8 س

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٥٦٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه بجوار الحي الدبلوماسي بتقسيط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤١٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م القاهرة - New Garden City

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بالعاصمة قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض كاش! شقة متشطبة في أدريس إيست استلام ٦ شهور

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت استلام فورى على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بجاردن استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو لقطه للاستثمار بأحدث مشاريع التجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٥٢٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة 3غرف مع تطوير مصر بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ستوديو للاستثمار بالتجمع وبقسط علي14سنه

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٤٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٩٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 140م متشطبة بالكامل فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه(144م+3غرف+متشطبه) بمقدم 850الف فقط

    Falcon for Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٥٦٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيبات،تقع مباشرة على لاندسكيب

    Crafters Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى التجمع 5 مقدم 2مليون -7.2مليون كاش

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري بجوار حي السفارات بأقساط 7س

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    100م شقة للبيع بكمبوند الاشرفية متشطبة تشطيب سوبر

    Find Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري متشطبة في التجمع

    Crafters Real Estate logo image

    ستيت, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع