شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 574

19,193 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالاندلس امام كمبوند القطامية ديونز بالتجمع

    Aqar Share logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة 147م متشطبه بفرش فيوجاردن لفترةمحدوده

    Bright logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٧ متر مربع

    ٤٥٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في اي سيتي بمقدم 100 الف وقسط شهري 17 الف !

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 5غرف بالعاصمه الـ R8 بسعر لقطه بأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٨٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع مميز بفيو لاجون بتقسيط علي 14 سنه!!

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف للبيع بجوار ميفيدا مباشرة وبتقسيط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 78م في ريحانة أفينيو بسعر لقطه

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه فيو حمام السباحه باقل سعر في الماركت

    The Way logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٦١٬٦٨١ جنيه

    شقه فاخره غرفتين للبيع بفيو مميز وسعر لقطه

    ERE logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات مقدم 445 الف 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه على شارع عمومى دور 2 فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات عرض مقدم 800 الف قسط 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اي سيتي بقسط شهري 18 الف جنية

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره استلم الان شقه 3غرف في العاصمه بقسط 7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف علي محور الدبلوماسين بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    الجزر, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٤١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 70م بسعر لقطه وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر دايركت على طريق السويس بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٤٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه متشطبه بسعر مغري وموقع مميز لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري لقطه للبيع بالتجمع أقساط5سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لللبيع كمبوند سرايات القطاميه س لوكس سعرمغرى

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأحدث مشاريع العاصمةUp Mount بسعر اللونش

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه القاهره الجديده كمبوند مدينتي طلعت مصطفي

    Vida Solutions logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٣٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ( استلام فوري ) للبيع في بلوم فيلدز - غرفتين -

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة في اي سيتي بقسط شهري 18 الف جنية

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧١٬٠٣٤ جنيه/متر مربع