شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 567

19,193 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | شقة 135م في ماونتن فيو آي سيتي اقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه استلام فوري قسط ع 6س في بيتاجرينز

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١٧٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين مفروشة للبيع جديدة كليا ف ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130 م فى كمبوند اكاسا الما

    GCR Developments logo image

    أكاسا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة للسكن الان في زيزينيا بالمستقبل+مقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتطييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مودرن ارضي حديقة 250م | كمبوند ديستركت 5

    One Plus Consultants logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو landscape و prime location امام المطار

    Catchers investment logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ١٤٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالم هيلز متشطبة بالكامل بحديقة باقساط

    Platinum Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٧٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 108م متشطبة من المراسم التجمع الخامس

    Property Hills Star logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 131م متشطبة للبيع من بالم هيلز التجمع قرب AUC

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٨٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٬٠٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 108م متشطبة بالتجمع في ريجنس سكوير

    GCR Developments logo image

    ساحة ريجنت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ١٣٢٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٨٢٬٦١٢ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن في Yaru بسعر مميز

    The Map Investments logo image

    كمبوند يارو العاصمة الإدارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك ستوديو متشطب بأقل سعر في مستقبل سيتي قسط 10س

    GCR Developments logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييف عرض 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر خيالي - كورنر بحري وTriple View - تشطيب VIP

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٨٦٩٬٤٠٠ جنيه

    شقة+رووف متشطبة استلام2027 بخصم 39% واقساط-المراسم

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٢٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فوري مع حديقة وأثاث في ووترواي بحري علي مسبح .

    Crafters Real Estate logo image

    ووترواي إيست, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٢ متر مربع

    ١٥٤٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه متشطبه بالكامل في sodic القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييف 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٢١٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 127م متشطبة بالكامل استلام فوري مقدم 10%

    GCR Developments logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 155م للبيع من ماونتن فيو بمقدم 100 الف

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع