شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 572

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر في الماركت اي فيلا جاردن في MV Park

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فووري بسعر لقطه بالعاصمه بقسط7س

    Roots Real Estate logo image

    الموندو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار في هليوبوليس الجديدة تقسيط 15سنة

    Roots Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٣١٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 140م وجهه على شارع عمومى فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فوري في العاصمه الاداريه بقسط 10س

    Roots Real Estate logo image

    ذا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3 غرف في THE MEDIAN وتقسيط علي 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74 متر في مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه برايم لوكيشن بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    سنشري سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 150م بدون مقدم مع سكويرز بالعاصمه+قسط12س

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع B6 مدينتي جاردن فيو بسعر مميز

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع B6 فيو جاردن وThe Spine

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند جالريا مون فالى

    Remax Station logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو جاردن وموقع مميز فى B12

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقتك بمقدم10% بجوار AUC وبأقساط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٧٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة لوفت بسعر لقطه للبيع فيR8 بالعاصمه بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بالحديقة للبيع بجاليريا مون فالي

    متصدر

    Wonder Homes For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 58م للبيع بمنطقه المستثمرين الجنوبيه بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بالقرب من طريق السويس بالتجمع وقسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن 4غرف جاهزة للاستلام فى العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديده

    Smart Assets Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مبنيه جاهزة للمعاينه بالعاصمه بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٣١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأول كمبوند جولف بالتجمع +قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٣٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في هايد بارك بمقدم 5% علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٢٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بأقل سعر تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٢٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بجوار زيد إيست التجمع بأقل سعر في الماركت

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٥٤٬٩١٨ جنيه/متر مربع