شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 569

19,193 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين بمقدم 10% + تكيفات مركزيه - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه بحديقه لقطه متشطبه بالكامل-الرحاب

    IRTKAZ logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٣٥٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – VINCI العاصمة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالمطبخ+التكيفات بجوار سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٤٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية بجوار سيتي سنتر الماظة للبيع باقساط

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٩١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالمطبخ و التكيفات للبيع بمقدم 870 الف

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٩٤٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع بسعر الطرح الجديد فىGolf Town قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بسعر الطرح الاول فى Up Mount بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات+المطبخ بقرب سيتي سنتر الماظة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٨٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة غرفتين في شيراتون بأقل سعر+قسط 8 سنين

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقساط شقة بتكيفات مركزيه بجوار سيتي سنتر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٩٠٬٦٥٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٧٦٥٬٣٥٥ جنيه

    شقة للبيع في IL BOSCO – العاصمة الجديدة | سكن راقي

    Laucienda For Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ و التكيفات للبيع بمقدم 540الف- شيراتون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر للمتر مع قمزى بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٦٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للاستثمار بأقل سعر بالتجمع الخامس قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٤١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة برايم لوكيشن - مقدم + اقساط/ الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف دقايق من الحي الدبلوماسي بأقل مقدم+قسط10س

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٣٥٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم استلام فوري في سراي بجوار مدينتي+قسط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات+المطبخ للبيع بأقساط 6 سنوات - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٩٧ متر مربع

    ٩٤٬٨٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع متشطبه بالكامل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٢٩٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم الان شقتك متشطبه بمقدم تعاقد 80ألف وقسط15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات+المطبخ للبيع برايم لوكيشن - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٥٩٬٥٠٠ جنيه

    شقة بحديقة ومدخل خاص بالنرجس الجديدة

    The Map Investments logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٦٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكييفات+المطبخ للبيع بمقدم 580 الف / اقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن جاهزة للسكن متشطبه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع