شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 568

19,193 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بالتكييفات+المطبخ للبيع بأقساط - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٨٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن لقطه على طريق السويس دايركت بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند ايلاف, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٣٣٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر او اسكن الان بأقل سعر للمتر بشيراتون+خصم30%

    Roots Real Estate logo image

    روك يارد, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مفروشة للبيع | Lake View Residence 1

    Laucienda For Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ١٠٢٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بـ District 5 استلام فوري بدون اقساط كاش

    One Plus Consultants logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٣٬٩٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بجاردن في ليك فيو ريزيدنس

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74متر في مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٦٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان بأقل سعر شقتك بأول جولف كمبوند بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٤٠٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م بالتكييفات+المطبخ للبيع بأقساط حتي 6سنوات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٩٢٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينة نور مساحه 82متر فيو جاردن وشارع

    Zone Properties . logo image

    مدينة نور, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٩٠٩٬٦٤٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة استلام2027 للبيع بخصم 39% واقساط

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٨٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٠٦٬٩٢٠ جنيه

    بخصم 40% علي الاقساط امتلك شقة متشطبة بالتكيفات

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٧٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بمقدم2 مليون و باطول فتره سداد

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٤٣٦٬٢٨٠ جنيه

    شقة تطل مباشرة ع بحيرة بحديقة خاصة للبيع

    Assets Real Estate Investments logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٣ متر مربع

    ٦٢٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه ارضي بجاردن في الماركت بـR8 تقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢١٬٥٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬١٩٥٬٥٢٠ جنيه

    شقة متشطبة بخصم 7مليون +قسط ع سنه ونص - مون ريزدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٧٤٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي كاملة التشطيب للبيع في ستون ريزيدنس.

    Bond & Key logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان بأقل سعر فى R3 بالعاصمة قسط 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٣٩٬١٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام 2027 فيو حديقة اقساط 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع باقل سعر موجود فى بالم هيلز التجمع

    Oaks Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ١٧٬٥٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 10%فقط امتلك شقة بالتكييفات+المطبخ - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٨٨٬٤٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬١٦١٬٨٦٤ جنيه

    شقة دور ارضي للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك متشطبة بالتكيفات و قسط ع6 سنوات - الجار

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٩٣٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ليك فيو ريزيدنس 1 بأقل سعر وموقع مميز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٦٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر لقطه بأقساط حتي 15 سنه بالعاصمه الاداريه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٢١٬٨٨٢ جنيه/متر مربع