شقق بحديقة للبيع في مدينة الشروق

596 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري كاش بفيو جاردن وعائد استثماري فوري للبيع

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل باقل عقد بجوار مدينتي فوري متشطبه عالمفتاح

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    170م في وصال للبيع باقل سعر جاهزه للاستلام متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فوري لدواعي السفر في وصال 160م متشطبه

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في وصال الشروق باقل كوارتر 60 الف

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 176م في الجار علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 170م فيو وايد جاردن اقل كوارتر 67 الف

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجردن تشطيب سوبر لوكس باقل سعر متر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدار مصر الشروق قريبه من الخدمات

    Smartex logo image

    كمبوند دار مصر, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع 176م في الجار علي طريق السويس

    Z Investments For Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 825 الف و اقساط 15 سنه شقة متشطبة بفيوgarden

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينة الشروق - المنطقة الخامسة عمارات

    Better Estate Investment logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م اقل كوارتر 50 الف كورنر فيو وايد جاردن

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٨١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن جاهزه للمعيشه و متشطبه في الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ١٠٬٣٠٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية متشطبة تحت ادارة كونكورد ب10% مقدم

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 270م على السويس دايركت بمقدم 5% من لافيستا

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن في كمبوند المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م  بجاردن 182م استلام فوري في البروج

    Z Investments For Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري 3 غرف نوم - الشروق

    New Avenue Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٣٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٤٣٦٬١٤٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق لاندسكيب فيو في البروج

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في موقع مميز في بارك سايد الشروق 141م

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٣١٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع فيو جاردن في المعادي فيو الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣١٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع