شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 14

1,650 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في حي 3/4 أمام مول أرابيلا القاهرة

    Grey Parrot Realty logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر للبيع في دجلة المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع 199, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 230م فوري سوبر لوكس بجاردن واسع وإطلالة مفتوحة

    Aqar Misr logo image

    الياسمين 1, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣١٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٨٢م فاخرة بإطلالة جاردن وتشطيب الترا لوكس فور

    Aqar Misr logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 2 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الرحاب 2 استلام فوري 3 غرف بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٤٠م للبيع بالنرجس عمارات - (اول سكن)

    The Homies logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع اللاسلكي سوبر لوكس - مساحة مميزة

    Chances Real Estate logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى صريح / 176م/ بالحى الثالث غرب / دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف في الاندلس قريبه من ميفيدا وشارع 90

    Global Hills logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل في زهراء المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن متشطبه فوري في مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    مستشفي هيليوبوليس, ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه 300 متر متشطبه للبيع في هارون مصر الجديده

    Compound Hekaya logo image

    شارع هارون الرشيد, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في اللوتس الجنوبية التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالنرجس قريب من الخدمات والشارع الرئيسى

    East House logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٧٬٨٢٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٢٠٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة ١١٥م مفروشة بالتكييفات للبيع | ألماظة أفينيو

    Circle Realestate logo image

    ميدان الماظه, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 162م - استلام فوري - بدون تشطيب

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٦٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بثلاث غرف نوم، فيلات نرجس 2، مساحتها 270 مترًا

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فوري في التجمع الخامس بسعر لقطه بالقرب م AUC

    clear scope logo image

    حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٩٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م جاهزة للسكن فيلدج جيت بجوارAUC

    Brick Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الاول تمر حنه

    متصدر

    شركة البحيري جروب logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيلات الياسمين موقع واطلالة مميزة

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الياسمين 2, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من المونوريل والنوادي والجامعة الأمريكيه

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٣٨٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 93م - تشطيب كامل - جاهزة للاستلام

    Brick Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٣٬٣٨٧ جنيه/متر مربع