شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 11

1,650 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب خاص جدا في معادي فيو فوري جاهزه للسكن

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٤٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس -كورنر - موقع متميز جدًا

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٥٢٬٣٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر ناتشيل متشطب - بموقع مميز في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٦٤٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! شقة 3 غرف فى موقع متميز ترى عباس العقاد

    KRE investments logo image

    شارع عبد الحكيم الرفاعي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بموقع مميز جدا في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس 130م ناصية وإطلالة مميزة بدار مصر

    شركة البحيري جروب logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء سرايات المعادي

    Fine Art House logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة لقطة تشطيب كامل 232م في هاب تاون

    Good Deals logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبة ستون ريزيدنس فيو لاندسكيب مباشره

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي B7 بدون تشطيب طلعت مصطفي 96م

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالاندلس استلام فوري باقل سعر 3غرف امامي متكرر

    متصدر

    El Hefny Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس مميزة 150م في أرض الجولف

    Good Deals logo image

    شارع سيد عفيفي علي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع بمساكن ضباط الماظة شيراتون

    Good Deals logo image

    شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الاندلس 2 بمميزات رائعة

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٢٣٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ستون ريزيدنس بفيو مفتوح على البول واللاندسكيب

    clear scope logo image

3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 196م للبيع بالرحاب المرحله الخامسه

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ٥٢٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – المرحلة الرابعة

    Grey Parrot Realty logo image

    الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٤٨٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128م - فيو لاجون - برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٥٬٧٨١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م فرش فندقي جاهز للسكن من المالك مباشرا

    Pro House logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 199م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٦٢٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 180م - بدون تشطيب - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاردن هايتس 4 غرف موقع مميز

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 133م | متشطبة بالكامل | استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 216م | بدون تشطيب | برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع