شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 13

1,650 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لعشاق المساحات الواسعه مطله ع فيو مفتوح وجاردن

    H-House logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دقايق من نادي بلاتنيوم

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في اللوتس الجديدة ترا شارع التسعين الشمالي

    AMG. logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز, دقيقه من قطاميه ديونز

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 135م - بدون تشطيب - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع - تشطيب الترا مودرن - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس 2 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في أرقي احياء دجلة المعادي نيركو الشطر ٣

    Fine Art House logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الأندلس2/1– التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣١٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    نص تشطيب + مساحة اضافية 150م يوجد اسانسير

    Selective logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلام فوري تشطيب سوبر لوكس إمكانية التقسيط

    Selective logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارض الجولف الميرغني مصرالجديدة فو حديقة

    Time House logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 266 متر في الحي الاول بيت الوطن التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٩٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في أميز موقع ( بسرايات المعادي )

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في ماونتن فيو هايد بارك متشطبة في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٦٢٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فاخر اوبن فيو بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بلوكيشن مميز جدا, قريبه من هايد بارك

    Fam Egypt logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في مصر الجديدة | العروبة

    متصدر

    Property Network logo image

    شارع صلاح سالم, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع في م

    Global Hills logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه في لايت سيتي دقايق من هايد بارك

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب سوبر الترا لوكس 4 غرف بمساحه 340م

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٤٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لكل من يبحث عن الفخامه شقه للبيع بشطيب خرافي مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره امتلك شقه برايم لوكيشن تشطيب مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارقي لوكيشن بسرايات المعادي شقه للبيع تشطيب مودرن

    Smart Home logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع مميز جدًا – المعادي القديمة

    Smart Home logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع