شقق للبيع في مدينة المستقبل في عمارة بأسنسير

10 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    وحدة لقطة تشطيب كامل 232م في هاب تاون

    Good Deals logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٢ متر مربع

    ٧٤٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في موقع متميز مع فيو مذدوج استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز للبيع في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م دور رابع فوري بحري فيو لاجون بالمستقبل

    Aqar Misr logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري، نص تشطيب، يوجد اسانسير

    Selective logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه من المالك بجوار مدينتي فى كمبوند لافينير

    Smart Step logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بلومفيلدز من تطوير مصر - موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف نوم في هابتاون مدينة المستقبل

    Aspire Properties logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لا نولينا - البوسكو سيتي

    Remax Style logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٤٬٥٦١ جنيه/متر مربع