شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 18

1,650 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن شقة بتشطيب سوبر لوكس في البنفسج5

    AMG. logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 350 متر للبيع في مصر الجديدة موقع استراتيجي

    clear scope logo image

    ميدان هليوبوليس, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر للبيع في شارع الحجاز مصر الجديدة

    clear scope logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رووف للبيع البنفسج عمارات– تشطيب سوبر لوكس

    clear scope logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جنوب الأكاديمية بفيو مفتوح وسعر مميز

    clear scope logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    لا يوجد

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس الاندلس

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز – شقة 125م سوبر لوكس في قلب النرجس

    clear scope logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس بيت الوطن الحي الثالث

    شركة البحيري جروب logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 275 م للبيع فيو جاردن بارقي فيلات التجمع

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤١٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع في التجمع الخامس الاندلس 1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٣٨٠ متر مربع

    ٩٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات1

    شركة البحيري جروب logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٢١٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس فيلات الدفاع الوطني

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس النرجس فيلات2

    شركة البحيري جروب logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينتي بمساحه 175م B1 تشطيبات خاصه

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري ريسيل الترا سوبر لوكس+AC/فيو مفتوح

    متصدر

    Summit Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف | فيلات الجامعة الأمريكية | التجمع

    متصدر

    Property Network logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس – مساحة 190م ماستر + ريسب

    Fam Egypt logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع ديار المخابرات التجمع الخامس

    Re/Max IBuild logo image

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٦٢ متر مربع

    ٨٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع داخل ليك فيو ريزيدنس باطلاله مميزه

    Ninety Two logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٤٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 135م للبيع | نصف تشطيب | فيو لاندسكيب

    Brick Real Estate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م - نصف تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | اللوتس الشمالية – التجمع الخامس

    Monte Mar logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بالمعادي السرايات

    Home Realtors logo image

    شارع 262, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 185م - استلام فوري - نصف تشطيب

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 270م | تشطيب كامل | برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٩٦٢ جنيه/متر مربع