شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 15

1,650 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 245م للبيع - تشطيبات الترا مودرن - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جنوب الاكاديمية حرف W اول سكن

    شركة البحيري جروب logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٩٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 141م - بدون تشطيب - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٥٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالعفش والأجهزة في دجلة المعادي شارع 198

    Saryat Estate Real Estate logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة مسجله فيو على شارع عباس الع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةاستلام فوري تشطيب كامل في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٧٦٬٤٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه في لايت سيتي دقايق من هايد بارك

    التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب الترا سوبر لوكس – اللوتس الشمالية

    New Avenue Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 133م تشطيب كامل الترا مودرن استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شرق الأكاديمية – دور ثاني بأسانسير

    Capital Lords Real Estate logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 400م دور كامل بموقع متميز بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع المنتزه, ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    5

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة راقية مسجلة 280م في أرض الجولف بموقع مميز

    Good Deals logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف مفروشة بالكامل في قلب المعادي

    Good Deals logo image

    شارع 10ب, حدائق المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220متر البنفسج عمارات استلام فورى متشطبة

    S signature logo image

    البنفسج 9, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م بحري في عمارات الأندلس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع فى الياسمين جاهزة للسكن

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    شارع محمد رحيم, الياسمين 3, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع شارع النوادى جاهزة للاستلام

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطبة بالكامل، موقع مميز غير مجروحة بها 3 اسانسير

    Selective logo image

    شارع سمير عبد الرؤوف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    4

    3

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بسعر مميز للبيع في كمبوند سراي

    Gold Routes logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٢٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسجلة شهر عقاري مع حصة في الأرض و 2 عزل في السطح

    Selective logo image

    شارع اسوان, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة كبيرة على شارع رئيسي تشطيب سوبر لوكس

    Selective logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر مميز في كمبوند بروميناد التجمع

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكنية في كمبوند عربية - المستثمرين الجنوبية

    D COMUNITA RE logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة شقة بيع 180م خلف سنترال ألماظة مباني2000

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة145م للبيع في كمبوند إسكان البنوك- الاندلس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع