شقق للبيع في المقطم في عمارة بأسنسير

14 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية وسكن فاخر – شقة 400متر في المقطم

    East House logo image

    المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالهضبة الوسطى عماير شركة النصر

    TG West Realtor logo image

    شارع الجامعة الحديثة, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٤٢٣٬٥٩٩ جنيه

    شقة للبيع في أب تاون | 180م | تشطيب ألترا لوكس

    Circle Realestate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٦٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمقطم الهضبة الوسطي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    بيانستر, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفه معماريه 260م -2010 حى الدبلوماسيين المقطم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه وسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عمارات المسقبل

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة بكورنيش المقطم – الحي الثاني

    Q VISION logo image

    شارع اللواء حسين رفعت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في المقطم الهضبة العليا

    Q VISION logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالهضبه الوسطي | الحي الثاني

    Q VISION logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع