شقق ٩٠ متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 4

7,278 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٣٬٤٢٢٬١٠٠ جنيه

    شقة 55م استلام اخر السنة بالممشي السياحي مقدم 25%

    Hurghadians Property logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٤٠٬٠٧٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله علي طريق سهل حشيش بشاطئ خاص

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٢٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٤٠٬٧٩٣ جنيه

    في فيراندا سهل حشيش | ستوديو 54م قسط على 6 سنين

    Rook Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٦٣٬٦٦٠ جنيه

    شقه 66م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٥١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٠١٬٦٢٠ جنيه

    استوديو 51م تشطيب كامل إطلاله ع حمام السباحه

    Hurghadians Property logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥١ متر مربع

    ٧٠٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • ذا فيو ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٠٢٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Egyptian Kuwaiti Developers (EKD)
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,شارع شيراتون,ذا فيو

    1 - 2 غرفة

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 55م علي حمام السباحة خطوات من البحر بسعر مميز

    Hurghadians Property logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم بموقع مميز متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٣٨٨٬٦٤٦ جنيه

    استوديو مفروش بالكامل في أزورا سهل حشيش

    ROI For Real Estate logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨٦٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٠٨٦ جنيه

    استلم بعد 20 شهر ستوديو في أتلانتس بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمجاويش قريبة من البحر بالتقسيط

    Rook Estate logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نورث باي - الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,نورث باي

    3 - 6 غرفة

  • 16

    شقة

    ١٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished pool view studio in Imperial Residence

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٤١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    Cozy furnished studio for sale in Royal Beach

    My Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٧٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    Furnished 1 bedroom apartment in Sun Gate

    My Real Estate logo image

    صن جات ريزيدنس, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٨١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٠٨٬٠٠٠ جنيه

    بيت جديد قصة جديدة ، القصة تبدأ بمنزل!

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شارع النصر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٩٣٬٩٥٠ جنيه

    شقة للبيع بالكوثر بجوار الممشى السياحي فورا

    متصدر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,بلانكا جاردنز

    2 غرفة

  • 29

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استوديو اقل من سعر الشركة بمليون ونصف و اقساط

    Relax Red Sea logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٤ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٩٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة ستوديو صف أول على البحر استلام بعد سنة

    Rook Estate logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفة نوم واحدة تطل على حمام سباحة

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نوم بإطلالة على المسبح في لاكاسا

    متصدر

    Homes Bay logo image

2

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٤٠٠ جنيه

    ستوديو 43 متر على البول والممشى الغردقة

    Knight properties logo image

    جراند روك, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٧٣٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • كوڤز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,سوما كوڤز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٦٩٬٤٨٧ جنيه

    شقة 83 متر سهل حشيش الغردقة

    متصدر

    Knight properties logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٨٤٬٦٥٦ جنيه

    ستوديو جاهز للاستلام فورا بقسط على سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٤٥٢٬٤٧١ جنيه

    ستوديو جنينة خاصة مقدم 25% الغردقة

    Knight properties logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٧٠٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بازورا سهل حشيش ترى البحر اقساط

    Relax Red Sea logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٢٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شلالات الهمبرا- استوديو بتصميم عصري

    متصدر

    Aka Group Real estate logo image

    شلالات الهامبره, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • كالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Capital Link Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منطقة سهل حشيش,كالا

    1 - 3 غرفة