شقق ٩٠ متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 3

7,278 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 36م تشطيب كامل إطلاله ع البحر والمسبح

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٨٠٣٬٠١١ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في Mark Resort – الكوثر

    متصدر

    Solana - Red Sea Real Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٧٤٬٨٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم للبيع في Hurghada Heights

    متصدر

    Solana - Red Sea Real Estate logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٨٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 73 متر متشطب - بفيو مميز - تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا - شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6 ستنوات

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • الداو هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٤٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,طريق يوسف عفيفي,الداو هايتس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيراندا سهل حشيش شاليه غرفة نوم متشطب تقسيط 6سنوات

    Towers Map logo image

1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديومفروش للبيع برايم لوكيشن مجهز بالكامل

    Eastmark logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٩٢٬٠٠٠ جنيه

    الداو هايتس ف قلب الغردقه من الشركه المالكه مباشره

    Hurghada View Real Estate logo image

    الداو هايتس, طريق يوسف عفيفي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٧٣٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٢٦٬٣٧٥ جنيه

    امتلك وحدتك فورى وقسط على سنين فى فلورنسا خمسين

    Hurghada View Real Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٣٩٬١٤١ جنيه

    امتلك شقه جاهزه بشاطى وحمامات سباحه ف فلب الغردقه

    Hurghada View Real Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٨٨٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • وادي سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادي سوما

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 1 غرفة للبيع بسعر ممتاز في ارقي مناطق الغردقه

    Homes Bay logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٣٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفه للبيع بموقع قريب للشاطئ و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    كاماران, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفة للبيع بموقع قريب للاجون و استلام قريب

    Egypt Best Properties logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ٨٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مناسب جدا للبيع في الممشي السياحي.

    Homes Bay logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • دوا في مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٨٬٤٥٠ جنيه

    1 bedroom apartment at Marvento Beach Resort

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٬٠٤٠٬٣٩٧ جنيه

    Studio apartment for sale Florenza Khamsin Resort

    Hurghadians Property logo image

استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه Pool View تشطيب كامل تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم Pool View متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٣٣٬٩٠٠ جنيه

    استوديو 43 متر على حمام السباحة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,ريف تاون

    2 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٨٤٬١٣٩ جنيه

    استوديو 52 متر يطل على البحر بالتقسيط

    Hurghadians Property logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٢ متر مربع

    ٩٧٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    1 bedroom apartment at Scandic beach resort

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٣٣٬٥٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة 2 غرف على البحر | لافاندا بيتش

    Rook Estate logo image

    لافندا بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٥١٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٤١١٬٥٢٠ جنيه

    شقة غرفة وصالة 64 متر تطل على البحر

    Hurghadians Property logo image

    نادي الرياضات البحرية, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٩٠٩٬٣٤٥ جنيه

    استوديو 57متر يطل على الشارع

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٨٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • توبان الجونة

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,جزر توبان

    1 - 4 غرفة