شقق ٩٠ متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 7

7,280 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرف | تشطيب كامل | كفر داونتاون

    Good Vibe Homes logo image

    كفر الجونة - داونتاون, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | 1 غرفة فيو الممشى قسط 5 سنين

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٨٤٥٬٣٥٨ جنيه

    على حمام السباحة مباشرة | ستوديو جاهز قسط سنتين

    Rook Estate logo image

    منتجع فلورنسا خمسين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٩٠٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٠٤٬٩٤٠ جنيه

    على البحر مباشرة | ستوديو فيو بحر وقسط على 4 سنين

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٢١٨٬٨٠٠ جنيه

    شقه للبيع مقدم 400 الف فقط تقسيط لـ4سنوات عقد اخضر

    Hurghadians Property logo image

    ثري كورنرز رويال ستار بيتش ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٠٦ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    3 - 6 غرفة

  • 27

    شقة

    ٦٬٠٩٨٬٤٠٠ جنيه

    شقه غرفه وصاله فيو بحر بالاحياء|منتجع اورو بييتش

    Hurghadians Property logo image

    منتجع جوليانا بيتش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٧٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٦٢٬٥٧٥ جنيه

    شقه فيو حمام سباحه مساحتها 45 متر مربع فالاحياء

    Hurghadians Property logo image

1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١١٤٬٩٣٤ جنيه

    المساحة: 73 م² – الدور الثالث – إطلالة على POOL

    Hurghadians Property logo image

    اطلانتس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٢٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٣٢٬٠٠٠ جنيه

    خصم الكاش 20%ستوريا دل ماري

    Hurghadians Property logo image

    ستوريا ديل ماري, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٧٬٤٧٦ جنيه

    تقسيط حتي 4 سنين ستوديو – ORO Beach

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٥٤٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • الداو ستراند

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Al DAU Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الداو ستراند

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي غرفتين للبيع في الكمبوند الإيطالي الجونة

    كمبوند الايطالي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ٨٦ متر مربع

    ١٩٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Elegant 1 BR Apartment with pool view

    Beyoot logo image

    سكاراب, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٢٠٩٬٢٦١ جنيه

    بنتهاوس غرفتين بروف خاص وإطلالة بحرية، المرحلة 3

    ROI For Real Estate logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٩١٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٥٧٬٥٢٥ جنيه

    Bay view apartment in prime waterfront community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ١٢٠٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Exclusive 1 BR Apartment with sea view in azzurra

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٨٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • ارك سوما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,قوس سوما

    1 - 3 غرفة

  • 6

    شقة

    ٢٬٠١٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو49م_استلام فوري_تشطيب كامل_امام فندق صن رايز

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٤١٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاطئ خاص ومارينا | ستوديو في ريفا ريزورت بالقسط

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٩٥٬٢٣٥ جنيه

    شقة غرفة بإطلالة جانبية على البحر الغردقة

    Knight properties logo image

    الداو ستراند, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٨ متر مربع

    ٩٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٣٬٣٠٠ جنيه

    ستوديو بإطلالة جانبية على البحر الأحياء – الغردقة

    Knight properties logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٧١٬٧٥٠ جنيه

    1BR Apartment with garden in prestigious community

    Beyoot logo image

    ازورا ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٠٧٬٣٧١ جنيه/متر مربع

  • وادي جبال

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٢٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Soma Bay Real Estate
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,سفاجا,سوما باى,وادى جبال

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬١٢٨٬١٦٠ جنيه

    شقة غرفة 65 متر بإطلالة على حمام السباحة الغردقة

    Knight properties logo image

    مجاويش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٨٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع في أورورا بالاس| 73م² بول فيو

    متصدر

    SQUARE9 logo image

    أرورا بالاس, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٤٣٧٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس غرفة جاردن فيو الغردقة

    Knight properties logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    2

    ٧٩ متر مربع

    ٦٨٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٦٬٥٠٠ جنيه

    63م شقه غرفه وصاله _تشطيب كامل _قسط36شهر _عقد اخضر

    Alabtal Developer logo image

    بوابه حجاز الابطال, حي الحجاز, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٣١٬٤٠٠ جنيه

    شقة غرفة واحدة منطقة الإنتركونتننتال – الغردقة

    Hurghadians Property logo image

    منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • سيلينا باي

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٢٨٬٨٦٥ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Palma Group
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,سلينا باي

    1 - 3 غرفة