شقق ٩٠ متر للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 6

7,278 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٠٩٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك 67م بإطلالة حمام سباحة ولاجون شاطئي مميز

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك 79 م بإطلالة حمام سباحة وخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 68 م في مجاويش بجوار سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٤٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفتين 79 م داخل مشروع استثماري متكامل

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 57 م بعائد قوي طوال العام

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • لازولي

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦٤٬٢٨٦ جنيه

    خطة السداد: 30/170
    المطور العقاري
    REKAZ Developments
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,لازولي

    1 - 2 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز استوديو 57 م قرب الشاطئ الخاص والممشى السياحي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م مع روف فاخر وإطلالة بانورامية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 57 م في الأحياء بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٦٥٩٬٤٠٠ جنيه

    احجز وحدتك 57 م في الأحياء بجوار الجونة مباشرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    استثمر الآن في 65 م بعائد مضمون وموقع استراتيجي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • أرينا بلانكا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٦١٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,أرينا بلانكا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    احجز شقتك 70 م واستمتع بالهدوء والخصوصية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 60 م بإطلالة شارع وحمامات سباحة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٦٨٬٥٠٠ جنيه

    استثمر في غرفة واحدة 70 م قرب الجونة ووسط البلد

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٤٥٬٠٠٠ جنيه

    احجز غرفة واحدة 70 م قرب المولات والخدمات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٧٠٬٥٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 70 م بإطلالة على البحر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • ماتنجي أورينتال كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Orientals For Urban Development - OUD
    محافظة البحر الاحمر,مرسى علم,مرسى نقاري,اورينتال كوست

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠١٬٤٠٠ جنيه

    امتلك غرفة واحدة 67 م مع سبا وروف فاخر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٦٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٧٨٬٣٥٠ جنيه

    استثمر في غرفة واحدة 71 م مع شاطئ خاص هادئ

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١١٩٬٥٠٠ جنيه

    امتلك 70 م في الأحياء بتصميم عصري واستغلال ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٨٣٬٢٥٠ جنيه

    استثمر في غرفتين 85 م بعائد ثابت واستثمار ذكي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٢٤٧٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقة غرفة واحدة 60 م في قلب حي الأحياء

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • لا كاسكاتا

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 50
    المطور العقاري
    3M GROUP
    محافظة البحر الاحمر,مرسى علم,لا كاسكاتا

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز بفيو مفتوح - متشطب بالكامل بالتكييفات

    Towers Map logo image

    كالا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٤٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفه متشطب بفيو علي ال Pool - اقساط 6 سنين

    Towers Map logo image

    سهل حشيش ريزورت, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ١٠٨٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٧١٠٬٠٦٨ جنيه

    شقة غرفة نوم واحدة جاهزة في Scandic بإطلالة بحر

    Rook Estate logo image

    سكانديك ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٧٥٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٤٠٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمام فندق صن رايز | بفيو لاجون

    متصدر

    Rook Estate logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٧٣٩٬١٠٠ جنيه

    في قلب الكوثر | ستوديو في مارك ريزورت قسط 30 شهر

    متصدر

    Rook Estate logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٣١ متر مربع

    ٥٦٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • ماجرا

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٢٨٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,منتجعات الغردقة,ماجرا الغردقة

    استوديو, 1 - 2 غرفة