شقق 167 متر للبيع في محافظة القاهرة

31,854 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوند البارون على الدائرى-سوبر لوكس

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في لافينير بسعر مميز جدا فيو مميز

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لا تتكرر في بريفادومدينتي100م بسعراستثنائي

    Darak Madinaty logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٠٠ متر في بريفادو مدينتي بسعر مناسب

    Panorama View logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي | ١٤٠م

    Circle Realestate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • أيام ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 3
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للتمليك والاستثمار في مدينتي بموقع مميز في b6

    Darak Madinaty logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٩٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم و اقساط & استلام فوري & متشطبة

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٩٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للتمليك في أرقى مراحل مدينتي B3 بمساحة 138متر

    Darak Madinaty logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو في مدينتي – B8 – مجموعة 86 - 46 متر

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    1

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٨٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم واسعة للبيع في الباتيو اورو - وحدة مميزة

    Brand Facility Management logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨٥١٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر

    2 - 3 غرفة

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مفروشة B7 مدينتي بارك فيو واستلام فوري

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B7, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٩٬٩٩٩ جنيه

    شقة 165م للبيع | ذا سكوير صبور | إطلالة بانورامية

    Circle Realestate logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وان قطامية على الدائري بفيو مميز

    Chances Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهري 15,750 جنيه فقط امتلك شقة 90م في العاصمة

    Aqar Misr logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 63,600 استثمر في العاصمة الإدارية شقة 90م R8

    Aqar Misr logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 17

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب مميز كامل للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brand Facility Management logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٦١ متر مربع

    ٦٨٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤١٥٬٦٤٣ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي كورنر امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمدينتي B12 دور رابع 78متر اول سكن شرقي

    Zone Properties . logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٠٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوديك قطامية بلازا

    Momentum logo image

    القطامية بلازا, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع: شقة أرضي بحديقة في ليك فيو ريزيدنس1

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • لاند مارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة نصر,كمبوندات مدينة نصر,لاندمارك

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة ١٥٠م بعمارات العبور بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع صلاح سالم, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٧٩٬٠٥٦ جنيه

    بنص السعر شقة في تاج سيتي كورنر امام مطار القاهرة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في إيستاون سوديك فيو جاكرندا

    Gaby's Homes logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي B2 مدينتي مفروشة بالكامل وجاردن مباشرة

    Wealthiest Real Estate management logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند سوديك قطامية بلازا

    Momentum logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • وينتر بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Dominar Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,R8

    1 - 4 غرفة