شقق 120 متر للبيع في مصر, صفحة 24

27,045 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٢٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60متر غرفة نوم بتصميم عصري في بلو كريست

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٥٤٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 92متر غرفتين بموقع مميز في قلب الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٢ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 75متر غرفتين بمساحة مثالية للعائلات

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر غرفتين بتصميم فاخر وإطلالة رائعة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 75م باطلالة على المسبح… حياة بطابع فندقي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • رواق

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٢٣٣٬٢٦٩ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,رواق

    1 - 4 غرفة

  • 13

    شقة

    ٣٬٥١١٬٢٠٠ جنيه

    شقة 76متر غرفتين بتشطيب عصري ومساحة مريحة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٢٥ جنيه

    63م… أجواء هادئة بإطلالة ساحرة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٣٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز استوديو 60 م بخدمات فندقية

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 55متر بإطلالة مميزة على البسين بالغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٢٥٬٨٠٠ جنيه

    شقة 59متر غرفة نوم بالدور الرابع بإطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • كافالي ريزيدينس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬٥٥٧٬٦٠٣ جنيه

    خطط دفع
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,كافالي ريزيدينس

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه41م باطلالة علي المسبح… أجواء صيفية طول السنة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٤١ متر مربع

    ٦٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة 70م… استمتع بإقامة فندقية متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك استوديو 60 م بجوار المارينا

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 90متر غرفتين مناسبة للسكن والاستثمار

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٩٩٬٩٤٠ جنيه

    امتلك وحدة 63م في الممشي السياحي

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م وتصميم بانورامي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في استوديو 60 م بموقع حيوي

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    منطقة ارابيا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٧٩٬٦٠٠ جنيه

    وحدة 58متر غرفة نوم بموقع حيوي في الهضبة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٢٬٥٠٠ جنيه

    استوديو 55متر بإطلالة مباشرة على حمام السباحة

    متصدر

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الهضبة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٣٬٦٨٠ جنيه

    وحدة 82متر غرفتين بإطلالة مفتوحة وخدمات متكاملة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    صن رايز سيليكت جاردن بيتش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٨٨٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • ود ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    Tharaa
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٩٩٬٩٨٥ جنيه

    امتلك شقتك 95م بتشطيب سوبر لوكس

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٣٬٤٤٠ جنيه

    شقة 53متر غرفة نوم بإطلالة مميزة في الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٥٣ متر مربع

    ٩١٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٨٨٬٧٠٠ جنيه

    شقة 62متر غرفة نوم بموقع مميز أمام سنزو مول

    EMERALD REAL ESTATE logo image

1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٨٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٧٧٬٥٠٠ جنيه

    شقة 91متر غرفتين بالقرب من أهم معالم الغردقة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٩٤٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 60م الدور التاني باطلالة مميزة

    EMERALD REAL ESTATE logo image

    حى الكوثر, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة